FOTO/ Femër më të bukur dhe më seksi se kjo nuk keni për të parë, do t’ju lërë pa gjumë sonte

FOTO/ Femër më të bukur dhe më seksi se kjo nuk keni për të parë, do t’ju lërë pa gjumë sonte

23:30, 14/02/2018

Ish ylli i Towie, Abi Clarke, ka zgjedhur që të lë pa gjumë të gjithë ata që janë të pa dashuruar

Bukuroshja ka treguar format e jashtëzakonshme pak muaj pasi u bë edhe operacion plastik, duke treguar këmbët e gjoksin në plazhin e Tenerifes.

Ajo ka mahnitur fansat me këto forma.

Fiziku i saj, përmasat që i ka shfaqur në plazh, tregojnë se ajo është një super pjeshkë.

Por për dallim prej shumë yjeve, që kanë zgjedhur që Ditën e të Dashuruarve ta kalojnë me të dashurit e tyre, Abi nuk e ka bërë këtë.

Duket se ajo është e dashuruar në trupin e saj, në të cilin investojë 10 000 paund, që të dukej edhe më i bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment