VIDEO/ FIFA zyrtarizon, ja 10 golat më të bukur të botërorit Rusi 2018

VIDEO/ FIFA zyrtarizon, ja 10 golat më të bukur të botërorit Rusi 2018

01:00, 26/07/2018

Botërori Rusi 2018 ishte ndër botërorët më të bukur dhe me shumë surpriza. Fituese doli Franca e cila mundi në finale Kroacinë.

Syri,net ju sjell golat më të bukur të shënuar në këtë botëror të cilët janë publikuar edhe nga FIFA.

Shikim të këndshëm: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco