FOTO/ Orari i çuditshëm i finales së Botërorit

FOTO/ Orari i çuditshëm i finales së Botërorit

21:52, 12/07/2018

Edhe dy ndeshje kanë mbetur për t’u ulur sipari i Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, shkruan Syri.net.

Të shtunën e 14 korrikut do të luhet sfida e “të dëshpëruarve” mes Anglisë dhe Belgjikës për vendet 3-4, ndërsa ajo më e rëndësishmja, finalja e madhe mes Francës dhe Kroacisë do të zhvillohet të dielën më 15 korrik.

Bie në sy orari i këtyre dy sfidave, që për sportdashësit shqiptarë është paksa i çuditshëm.

Belgjikë-Angli do të luhet në orën 16:00, ndërsa finalja Francë-Kroaci do të startojë në orën 17:00.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat