Momenti emocionues/ Pas humbjes, trajneri i Anglisë përqafohet nga bashkëshortja e tij

Momenti emocionues/ Pas humbjes, trajneri i Anglisë përqafohet nga bashkëshortja e tij

15:15, 12/07/2018

Disa thonë se Anglia e kishte marrë me shumë lehtësi ndeshjen ndaj Kroacisë. Të tjerë thonë se nuk është e vërtetë, pasi Kroacia e tregoi forcën që në ndeshjen me Argjentinën.

Por fakt është se pas kësaj paraqitje të anglezëve në Botëror, merita shkon për trajnerin Gareth Southgate.

Ai mblodhi një ekip me të rinj dhe ia doli të entuziazmojë jo vetëm një komb.

Ky është momenti prekës kur Southgate përqafon të shoqen, Alison, e cila e ngushëllon pas humbjes.

Së bashku ishin edhe djali e vajza e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat