FOTO/ Kroatët në delir, po shihni dëshpërimin dhe lotët e anglezëve

FOTO/ Kroatët në delir, po shihni dëshpërimin dhe lotët e anglezëve

23:12, 11/07/2018

Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale.

Turma të tëra njerëzish në Angli, duken me lot në sy dhe me kokën ulur, në përfundim të ndeshjes.

Ata kishin shpresa të mëdha nga ky Botëror, dhe prisnin të shpalleshin fitues.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat