FOTO/ Ja si e feston Dua Lipa fitoren Xhakës e Shaqirit

FOTO/ Ja si e feston Dua Lipa fitoren Xhakës e Shaqirit

23:55, 22/06/2018

Zvicra sonte ka marrë një fitore të madhe ndaj Serbisë.

Shqiptarët anë e mbanë botës ndihen krenarë për këtë fitore, për shkak se dy futbollistët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë shënuar golat për Zvicrën.

Reagime të shumta ka pasur nga të gjitha fushat, por nuk kanë lënë pa komentuar edhe artistët e njohur shqiptarë me famë botërore.

Ndër ta është edhe këngëtarja Dua Lipa, e cila ka publikuar foton e dy shqiptarëve golashënues duke ia shtuar flamujt kombëtar dhe atë shtetëror.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat