VIDEO/ Derri i zi parashikon gjysmëfinalistët e Botërorit

VIDEO/ Derri i zi parashikon gjysmëfinalistët e Botërorit

16:26, 13/06/2018

Derri “Marcus” ka 100% saktësi në parashikimin e rezultateve sportive, thuhet sipas pronares së tij Juliette Stevens.

Derri i zi më parë kishte qëlluar fituesin e Botërorit 2014 dhe finalet e Wimbledonit, duke marrë mollë nga toka me alternativat përkatëse.

Ai gjithashtu ka parashikuar edhe Brexit-in dhe se Trump do të fitojë në zgjedhjet presidenciale.

Tani ai po i teston aftësitë e tij me parashikimin e gjysmëfinalistëve të Botërorit në Rusi.

Me lajme të këqija për Anglinë, Marcus parashikon që Belgjika, Argjentina, Nigeria dhe Uruguai të kualifikohen në gjysmëfinalet e “Rusi 2018”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat