Lajmi i fundit

LIVE/ Kryetari i PD Sali Berisha, në bashkëbisedimin e përjavshëm me gazetarët

VIDEO/ Sulm me armë në zyrat e FBI-së në Ohaio

VIDEO/ Sulm me armë në zyrat e FBI-së në Ohaio

18:41, 11/08/2022
A+ Aa A-

Një person në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërcënuar se mund të sulmojë ndërtesën e FBI-së në Ohaio.

Kjo ka bërë që policia amerikane të mbyllë autostradat dhe të vendoset në ndjekje të personit, shkruan The Independent.

I-71 dhe State Route 73 janë mbyllur në të dy drejtimet dhe Clinton County është mbyllur pas kërcënimit për të sulmuar ndërtesën e FBI-së.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco