VIDEO/ Momente paniku në Bolivi, tornado vjen vrullshëm, lojtarët e futollit largohen të alarmuar

VIDEO/ Momente paniku në Bolivi, tornado vjen vrullshëm, lojtarët e futollit largohen të alarmuar

09:07, 23/07/2021
A+ Aa A-

Pamje të frikshme janë regjistruar gjatë një ndeshjeje futbolli në Bolivi.

Dy ekipe moshash, ishin duke u ndeshur me njëra-tjetrën, kur një tornado e vrullshme mbërriti në mes të fushës.

Në videot e shpërndara në rrjete sociale, shihet se sfida ndërpritet për disa çaste dhe tornado përshkon të gjithë fushën e blertë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco