VIDEO/ Gruaja vret 26-vjeçaren, vetëm sepse ishte ulur pranë bashkëshortit të saj

VIDEO/ Gruaja vret 26-vjeçaren, vetëm sepse ishte ulur pranë bashkëshortit të saj

11:02, 23/02/2021
A+ Aa A-

Ky është momenti i tmerrshëm që një grua xheloze braziliane hyn në një lokal dhe qëllon për vdekje një grua më të re që ishte ulur pranë burrit të saj.

Pamjet video tregojnë Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, 31 vjeç, duke sulmuar të enjten në ndërtesën në Tiangua, Brazil.

Rodrigues vazhdoi të shtinte në tryezë ku burri i saj dhe pesë miq ishin ulur - përfshirë 26-vjeçaren Djaiane Batista Barro.

Një plumb godet Djaiane në kokë, duke e vrarë atë menjëherë.

Çifti kishte debatuar më parë pasi burrin shkonte në bare të tilla, shtoi policia.

Pas arrestimit të saj, Rodrigues u tha oficerëve se ajo gjuajti rastësisht për të 'shpërndarë' tryezën e burrit të saj dhe se ajo nuk e njihte viktimën Djaiane.

Sipas hetuesve, arma u ble në kryeqytetin e Shtetit Ceara Fortaleza, rreth pesë orë larg me makinë. Sidoqoftë, ata pretendojnë se krimi nuk ishte i paramenduar dhe dyshojnë se ishte kryer me impuls.

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco