Mushkonjat e modifikuara me viagra arratisen nga laboratori/ Tërbohen pleqtë: Na është rritur…

Mushkonjat e modifikuara me viagra arratisen nga laboratori/ Tërbohen pleqtë: Na është rritur…

18:27, 25/10/2020
A+ Aa A-

Skandali I radhës ka prekur laboratorin e studimit në Wuhan të Kinës, pasi mijëra mushkonja të modifikuara gjenetikisht dhe të ‘mbushura’ me Viagra janë arratisur.

Sipas Institutit të Virologjisë së Wuhanit, sqaron se një pickim i tyre mund të rrisë në mënyrë të pakontrolluar epshin seksual te meshkujt dhe mund të zgjasë deri në dy ditë.

“Efektet e një pickimi të mushkonjave mund të zgjasin deri në dyzet e tetë orë dhe simptomat përfshijnë një rritje të epshit, zgjimit seksual,” tha Dr. Uenzi Ying Yin Jing.

Një i moshuar 87-vjeçar i cili mendohet se është pickuar nga këto mushkoja tha se ka pasur një rritje të epshit si një dhe dëshirë të pa kontrollueshme për të parë porno.

“Unë kurrë nuk kam parë kaq shumë pornografi gjatë gjithë jetës sime,” tha 87-vjeçari.

Ndërsa një pacient tjetër që u shtrua në spital pas pickimit të këtyre mushkonjave ka ecur lakuriq në korridorin e spitalit duke u masturbuar.

“I riu ndjeu një dëshirë seksuale të pakontrollueshme ndaj burrave, grave, kafshëve, madje edhe bimëve dhe tregoi simptoma të cilat mund t’i atribuohen kësaj mushkonje të veçantë”, shpjegoi një mjek.

Ky është ‘infeksioni’ i dytë që ka dalë nga Wuhani pasi në dhjetor të viti të kaluar në atë vend u shfaq për herë të parë virusi SARS-COV 2, i cili tani është kthyer në epidemi globale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Rilindasi 28/10/2020 12:35

E hengren mushkonjat shqiptare. Do jepen me PPP . Edvina Rama shpk do te kete monopolin.

Shto koment

Denonco