PAMJE TË RRALLA/ Stuhia e fuqishme ngre në ajër edhe ujëvarën në Skoci

PAMJE TË RRALLA/ Stuhia e fuqishme ngre në ajër edhe ujëvarën në Skoci

21:12, 16/02/2020

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në Skoci ku era e fortë që po godet Britaninë e Madhe ka ndryshuar edhe rrjedhën e një ujëvare.

Ngjarja ka ndodhur në Campsie Fells dhe për disa çaste ujëvara nuk ka rrjedhur për poshtë por për lart.

Pamjet tregojnë forcën e stuhisë që ka shkaktuar edhe viktima në Britaninë e Madhe. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco