Modelja bind 23-vjeçarin të heqë ‘muskujt’  fallso që të shpëtojë jetën

Modelja bind 23-vjeçarin të heqë ‘muskujt’ fallso që të shpëtojë jetën

08:46, 17/11/2019

23-vjeçari nga Rusia, Kiril Tereshin, rrezikonte të vdiste po të mos hiqte muskujt e rremë që kishte vënë në trup.

Kirurgët thanë se Kirili kishte injektuar 3 litra nga një lloj xheli me çmim të lirë, i ngjashëm me vazelinën, dhe jo “sintol”, siç kishte deklaruar më parë.

“Bodibillderi” u bund më në fund që t’i nënshtrohet operimit pas një ndëryrjeje nga Alana Mamaeva, një modele e famshme ruse, e cila nisi një fushatë për të mbledhur fonde për operimin e tij, pasi Kirili kishte thënë që nuk kishte para për ta hequr materialin nga krahët.

Mjekët thonë që Kirili është shumë me fat që dëmi që i ka shkaktuar ky material nuk i është përhapur në të gjithë trupin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco