Ju gjetën foto, video dhe mesazhe pedofilie, dënohet i riu

Ju gjetën foto, video dhe mesazhe pedofilie, dënohet i riu

20:03, 13/11/2018

Një 27 vjeçar është dënuar me 50 muaj burg pasi i janë gjetur materiale pedofilie. Policia e Kent në SHBA gjeti me mijëra mesazhe dhe foto në kompjuterin dhe celularin e tij të cilët ishin bërë me vajza minorene duke përfshirë edhe një 11-vjeçare, shkruan Syri.net.

Atij përveç mesazheve ju gjetën edhe video të cilat i kishte bërë fshehurazi.

Rai, 27 vjeç, nga Folkestone, Kent, pranoi nëntë vepra seksuale dhe u dënua me 50 muaj burg.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment