ZYRTARE/ Real Madrid publikon listën e lojtarëve. Mungojnë Ronaldo dhe Modric

ZYRTARE/ Real Madrid publikon listën e lojtarëve. Mungojnë Ronaldo dhe Modric

16:27, 11/01/2017

Skuadra e Real Madridit nuk shkon aq e qetë sa duket pasi në përballjen ndaj Sevillas në Copa del Rey do të mungojnë dy lojtarë kryesorë.

Bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon dhe Luka Modric të cilët zyrtarisht këtë ndeshje do ta bëjnë pushim, shkruan SYRI.net.

Është trajneri francez ai i cili ka publikuar listën e lojtarëve për përballjen e ditës së nesërme kundër Sevillas, ndërsa në vendin e tre di të jenë Mariano dhe djali i Zidanes, Enzo.

Kujtojmë që ndeshja në “Santiago Bernabeu” përfundoi me rezultatin 3-0 në favor të vendasve të cilët thuajse janë me një këmbë në çerekfinale të Copa del Rey./ SYRI.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment