A keni çrregullime në ushqim? Dëgjoni këto këshilla

A keni çrregullime në ushqim? Dëgjoni këto këshilla

08:58, 01/07/2022

Sot në emisionin Ora e Pasdites e ftuar ishte psikologja Lumnije Telaku, me të cilën u diskutua për çrregullimet e të ngrënit.

Në cilën kategori hynë këto çrregullime, si t’i vërejmë shenjat e para dhe si trajtohet e kuptoni përmes bisedës në studio.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco