Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush (VIDEO)

Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush (VIDEO)

13:08, 21/01/2021

Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush

Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12-vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë.

Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është bërë përsëri hit në internet

“Prej kur e vendosëm një zmadhues me bluetooth në banjo, djali ynë filloi të vonohej shumë në dush. E zbuluam pse”, shkruan në përshkrimin YouTube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco