Aplikacioni që po bën bashkimin e shqiptarëve, mund ta gjeni edhe dashurinë

Aplikacioni që po bën bashkimin e shqiptarëve, mund ta gjeni edhe dashurinë

11:16, 24/06/2020

Dua.com është aplikacioni i ri që u krijua për bashkimin e shqiptarëve.

Në këtë aplikacion, ju keni mundësinë që të zgjedhni se me kë të takoheni dhe për çfarë qëllimi të takoheni, shkruan Syri Kosova.

Opsioni dua.love është opsioni për takime dashurie, ndërsa, dua.biz është për të interesuarit e biznesit.

Ky aplikacion ka edhe opsionin dua.help për kërkimin e ndihmës për çfarëdo që shqiptarët kanë nevojë.

“Shkarko aplikacionin dhe gjej partnerin tuaj kudo” është një nga motot e këtij aplikacionit që mund ta shkarkoni në telefonin tuaj.

KËTU mund të gjeni informacione tjera rreth Dua.com.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco