Gundogan mund të rikthehet te Dortmundi

Gundogan mund të rikthehet te Dortmundi

11:47, 06/06/2023

Ilkay Gundogan ka mundësi të përfundojë në Gjermani në këtë verë.

Mesfushori i Manchester Cityt do të largohet nga “Ettihad” në fund të këtij sezoni.

Është raportuar shumë se ai do të transferohet te Barcelona, por katalonasit nuk kanë mundësi t’ia paguajnë rrogën gjermanit.

E një mundësi do të ishte rikthimi te Dortmund.

Atje, Gundogan ishte pjesë e Dortmundit deri në vitin 2016.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco