Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

09:12, 26/06/2022

Këto janë dy ngjarjet e paralajmëruara për ditën e sotme:

Zhvillohet faza përfundimtare grupmoshat nën 14 dhe nën 16-vjeç në Volejboll. (Pallati i Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, ora 12:00).

Federata e Pingpongut organizon kampionatin individual i Kosovës për veteranë. (SHFMU “Tefik Çanga” në Ferizaj).

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco