Flet familjari i shoferit të vrarë në Gllogjan

Flet familjari i shoferit të vrarë në Gllogjan

15:19, 27/11/2021

Mbrëmë rreth orës 19:00 në Gllogjan, një person ka shtënë me kallashnikov në drejtim të një autobusi që po bartte nxënës nga Gjakova në Deçan. Si pasojë e këtyre të shtënave, tre persona kanë mbetur të vrarë, shoferi i autobusit dhe dy nxënës të shkollës së mesme.

Një familjar i afërt i tij ka folur për Sinjalin.

Sa i përket gjendjes shëndetësore të familjes së Gjokajt, ai ka thënë se “mirë s’janë hiç, po çka me bo“.

Fidani, djali i vëllait të viktimës, ka thënë për Sinjalin se nuk kanë informacione dhe janë duke pritur të njoftohen për detajet e rastit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco