Ndalohet qarkullimi tek ura e fshatit Rogovë, rrezikon të shembet

Ndalohet qarkullimi tek ura e fshatit Rogovë, rrezikon të shembet

13:54, 12/01/2021

Komuna e Gjakovës ka marrë vendim që të ndalojë qarkullimin e automjeteve dhe këmbësorëve në urën e fshatit Rogovë.

Kjo urë është dëmtuar pas reshjeve të ditëve të fundit dhe rrezikon që të shembet.

Komuna e Gjakovës lut qytetarët që për sigurinë e përgjithshme ta respektojnë këtë vendim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco