Dua Lipa shijon pushimet në bregdetin tonë para 'Sunny Hill Festival' në Tiranë

Dua Lipa shijon pushimet në bregdetin tonë para 'Sunny Hill Festival' në Tiranë

13:13, 16/08/2022

Pak ditë para nisjes së “Sunny Hill Fesival” në Tiranë, këngëtarja me famë botërore Dua Lipa po shijon disa ditë pushime në Shqipëri.

Vetë Dua Lipa ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram disa foto krahas së cilave shkruan: “Vajzë shqiptare në Shqipëri.”

Image

Këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan mjaft sensuale ngjyrë gri, që i tregonte më së miri linjat e saj perfekte. Nga fotot duket se ylli me famë botërore po pushon në bregdet ndërsa nik ka preferuar ta bëjë të ditur vendndodhjen.

Image

Kujtojmë se Dua Lipa, përveç turneut të saj “Future Nostalgia”, ka qenë e angazhuar edhe me shumë koncerte të tjera. Ajo performoi në “Sunny Hill” në Prishtinë dhe pak ditë më parë ndezi skenën edhe në festivalin “Sziget” në Budapest.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco