Ribashkohen pas shumë vitesh 'Spirit Voice'

Ribashkohen pas shumë vitesh 'Spirit Voice'

12:21, 14/08/2022

 3 vajzat më të famshme në fund të viteve ’90, të cilat krijuan grupin e njohur si “Spirit Voice” janë ribashkuar sërish.

Pavarësisht suksesit që kishin arritur, tre vajzat vendosën që të ndaheshin. Soni Malaj vijoi rrugëtimin në muzikë si soliste, Elia Zaharia u angazhua në aktrim.

Elia njihet gjithashtu dhe për martesën e saj me Princ Lekën.

Ndërsa Dorina Tiko u largua nga Shqipëria për një mundësi më të mirë.

Së fundmi, ata janë ribashkuar së bashku ndërsa kanë ndarë një fotografi dhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Ka qenë Soni, e cila kaq publikuar foton e përbashkët ndërsa ka shkruar: “Ribashkuar #spirit voice”, duke i bërë tag dy Dorinës dhe Elias.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco