Një ishull vetëm për vete, dy futbollistët paguajnë shumën marramendëse

Një ishull vetëm për vete, dy futbollistët paguajnë shumën marramendëse

10:04, 23/06/2022

Lionel Mesi po kalon pushimet verore së bashku me ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelona, Çesk Fabregas dhe familjet e tyre në një ishull privat në Ibiza.

Pronotimi në ishull ka kushtuar një shifër marramendëse të 260 mijë paundve në javë.

22 anëtarë të stafit do të jenë në urdhrat e tyre gjatë kohës së qëndrimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco