Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura në Instagram

Albërije Hadërgjonajt i ndodh e papritura në Instagram

11:40, 18/01/2022

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes.

Asaj i është vjedhur llogaria e “Instagram” dhe kjo u bë e ditur përmes emrit që mban tani kjo llogari.

Albëries i janë fshirë të gjitha fotot dhe videot në këtë rrjet social.

Kujtojmë se, Albërie Hadërgjonaj para pak jave ka surprizuar mbesën e saj, Beatrix Ramosaj në “Big Brother Vip”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco