Patris Berisha karantinohet në Japoni

Patris Berisha karantinohet në Japoni

14:57, 30/11/2021

Muzikanti Patris Berisha përmes një lidhje direket ka njoftuar që është mbyllur në karantinë në Tokio.

Ai ka treguar sa e vështirë është të jesh i mbyllur në një dhomë, por ka folur edhe për koncertet qe do të mbajë atje dhe ushtrimet që po i bën.

“Asnjë person më nuk mund të hyjë në shtetin e Japonisë, e kemi dilemën a do mund të kthehemi”, ka thënë ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco