FOTO/ Pas gjobës ‘Rama’, ironizon aktori Bes Kallaku

FOTO/ Pas gjobës ‘Rama’, ironizon aktori Bes Kallaku

21:05, 22/11/2020

Aktori Bes Kallaku ka izonizuar gjobën ‘Rama’ të marrë pasi festoi ditëlindjen e tij.

Kallaku ka publikuar një foto në Instagram me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, ku me ironi shkruan:

‘Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes’.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco