Morena me video të ‘nxehtë’ nga shtrati, me pak rroba në trup

Morena me video të ‘nxehtë’ nga shtrati, me pak rroba në trup

09:18, 13/10/2020

Ka mahnitur rrjetin përsëri.

E bukura Morena Taraku ka hedhur një video në Instagram ku shihet se u xhirua në shtrat, e veshur me bikine ngjyrë unike, shkruan Syri Kosova.

Duke qenë se nuk tregoi se kush e xhiroi, Mori bënte lëvizje provokative.

Kujtojmë që këngëtarja ka kohë që është në lidhje dhe jeton në Stamboll, por, nuk na ka treguar asnjëherë kush është i dashuri i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco