E pabesueshme/ Ja sa kushton një çantë dhe një kapele e Nora Istrefit

E pabesueshme/ Ja sa kushton një çantë dhe një kapele e Nora Istrefit

12:27, 05/10/2020

Këngëtarja Nora Istrefi ngelet një ndër personazhet më të komentuara në Show-Biz.  

Së fundmi këngëtarja solli një hit të ri, në bashkëpunim me Butrint Imerin  ‘Dy zemra’.

Këngëtarja gjithashtu është e njohur për stilin e saj në veshje, ku duket qartë se ajo nuk kursen aspak kur bëhet fjalë për veshjen.

Një faqe në Instagram e quajtur What.they.wearin tregon qartë se një çantë dhe një kapele e Norës kushtojnë plot 3530 euro.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco