FOTO/ Bukuroshja polake frymëzon Liverpulin, ka mbi 3 milionë ndjekës

FOTO/ Bukuroshja polake frymëzon Liverpulin, ka mbi 3 milionë ndjekës

19:46, 05/08/2022

Me 3.4 milionë fansa në “Instagram”, Veronika Bielik është një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja polake, e cila njihet si një prej femrave me të pasmet më perfekte, vijon të mahnisë me postime “hot”, duke nxjerrë në pah linjat trupore.

Modelja njihet gjithashtu edhe si një tifoze e skuadrës së Liverpulit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco