Lajmi i fundit

SHMU: Parashikimi i motit për javën që vjen, kujdes të enjten

Bayern Munich nuk harron zakonin, shënon dhe nënshtron totalisht ekipin e Barcelonës

Bayern Munich nuk harron zakonin, shënon dhe nënshtron totalisht ekipin e Barcelonës

21:50, 14/09/2021

Bayern Munich është duke e mposhtur Barcelonën midis Camp Nou.

Pas 34 minutave lojë, pas disa tentimeve, mysafirët e gjetën golin e epërsisë.

Thomas Muller arriti që të shënojë për 1-0, pak edhe me ndihmën e Eric Garcia, që e devijoi topin.

Pjesa e parë është mbyllur në këto shifra, në ndeshje ra në sy mefshtësia totale e ekipit të Barcelonës e cila nuk arriti të organizonte një sulm të rrjedhshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco