Super derbi Europës, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Bayern Munich

Super derbi Europës, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona-Bayern Munich

20:08, 14/09/2021

Sonte (e martë) do zhvillohet super derbi mes Barcelonës dhe Bayern Munich.

Dy skuadra që janë ndër kandidatët për Ligën e Kampionëve, duan të nisin këtë aventurë me fitore.

Formacionet e zgjedhura nga Ronald Koeman, respektivisht Julian Nageslamm tashmë janë bërë zyrtare.

Barcelona: Ter Stegen; Pique, Araujo, Garcia; Roberto, Busquets, Pedri, F.De Jong, Busquets, Alba; L.De Jong, Depay

Bayern: Neuer; Pavard, Upamecano, Sule, Davies; Musiala, Goretzka, Kimmich; Sane, Muller, Lewandowski

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco