Me diell dhe pa shi/ E diela, e gjitha për tu shijuar

Me diell dhe pa shi/ E diela, e gjitha për tu shijuar

23:31, 19/10/2019

Parashikimi i IGJEUM, e dielë 20 tetor 2019

RESHJET

Nesër (e diel dt.20) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel dt.20) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Nesër (e diel dt.20) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco