Lajmi i fundit

'Çim Peka LIVE'/ 'Rikthimi' i Berishës dhe e ardhmja e PD

Makabritet në Greqi/ I moshuari gjendet i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh

Makabritet në Greqi/ I moshuari gjendet i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh

11:09, 23/07/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Një i moshuar është gjetur i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh në Kalithea.

Ishin oficerët e policisë ata që e kanë gjetur burrin në kushtet ekstreme.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset të cilët bënë të mundur lirimin e të moshuarit të pajetë nga gozhdat dhe kangjellat.

Policia po e heton rastin si një vrasje të mirëmenduar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse autorët ndërmorën vendimin e rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco