Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

Tërhiqet kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lezhës

Tërhiqet kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lezhës

16:22, 28/03/2023
A+ Aa A-

Kandidati i grupimit ‘Basha-Alibeaj’ për Bashkinë e Lëzhës, Sandër Marku është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Lajmin është konfirmuar për mediat, ndërkohë dhe Alibeaj, në konferencën për mediat, tha se janë tërhequr edhe kandidatët e Kurbinit dhe Lezhës.

Sandër Marku i është bashkuar listës së dorëheqjeve të Gjergji Gjatës si kandidat i PD për kryetar bashkie në Korçë, Bujar Vretos, si kandidati i PD për kryetar bashkie në Librazhd dhe Genc Doçit, kandidati i bashkisë në Kurbin. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco