VIDEO/ Zgjedhjet në Kosovë, plas sherri në studion televizive

VIDEO/ Zgjedhjet në Kosovë, plas sherri në studion televizive

23:14, 11/09/2019

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht mes tyre.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në dhunë fizike.

Drejtuesi i emisionit Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar.

Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco