VIDEO/ Martohet aktorja e famshme turke, kritika për fustanin

VIDEO/ Martohet aktorja e famshme turke, kritika për fustanin

22:57, 06/02/2019

Çifti i famshëm i aktorëve turq, Hazal Kaya dhe Ali Atay i kanë thënë po njëri-tjetrit këtë të mërkurë. Aktorët kurorëzuan kështu me martesë marrëdhënien e tyre 5-vjeçare dashurore.

Image

Duke lënë mënjanë ceremoninë e mrekullueshme martesore, Hazal Kaya, e njohur për rolet e saj të shumta kinematografike, mes të cilëve edhe atë të Maral, ka marrë kritika të shumta për fustanin e saj të nusërisë.

Stili i veçantë i fustanit megjithëse tërhiqte vëmendjen me ngjyrën, ka marrë kritika nga ndjekësit dhe media.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco