VIDEO/ Grabitja e bankës, dalin pamjet e reja: Çastet e fundit, si e humbi jetën polici

VIDEO/ Grabitja e bankës, dalin pamjet e reja: Çastet e fundit, si e humbi jetën polici

08:37, 05/01/2019

Në përleshje me një grabitës të një banke në Istog, para disa ditësh, polici Izet Demaj ka humbur jetën. Në këtë video të publikuar nga “AlbanianReaLFacts”, shihet qartë se si ndodhi rasti.

Nga video shihet se si Demaj ishte në një qebatore kur merr vesh për rastin, nga ku çohet me vrap për t’ju dalë në ndihmë punëtorëve të bankës dhe personave të marrë peng.

Përkushtimi i Izet Demajt për mbrojtjen e qytetarëve është vlerësuar lartë nga të gjithë drejtuesit e institucioneve të vendit dhe nga qytetarët. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco