FOTO/ Stili i ri i Shkëndije Mujaj, i pabesueshëm...!

FOTO/ Stili i ri i Shkëndije Mujaj, i pabesueshëm...!

21:05, 13/09/2017

Shkëndije Mujaj ka zgjedhur që të ndërrojë pak stil. Ajo ka qenë pothuajse krejt tjetër këtë verë. Nuk e kemi parë ashtu sikurse viteve të tjera duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet nëpër plazhet më të shtrenjta në Botë.

Madje ajo sivjet nuk ka marrë as ngjyrë ashtu sikurse viteve të tjera. Megjithatë, kohëve të fundit Shkëndija i është kthyer rrjeteve sociale dhe ka arritur që gradualisht ta kthejë vëmendjen nga ajo.

Por kësaj radhe ajo vjen me një stil më serioz, madje si të femrave në moshë. Shikojeni dhe gjykojeni vetë.ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment