FOTO/ Si rrallë herë, Zanfina shfaqet në bikini

FOTO/ Si rrallë herë, Zanfina shfaqet në bikini

22:11, 12/08/2017

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht, shkruan lajmi.net.

Zanfina publikoi foto e veshur me bikini në të cilën u shfaq shumë atraktive dhe tregoi linjat perfekte.

Kënga e fundit e Zanfinës është “S’je ai mo”, e cila u publikua në maj të këtij viti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment