FOTO/ Flaka e ‘flaktë’ në bikini

FOTO/ Flaka e ‘flaktë’ në bikini

21:56, 12/08/2017

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme.

Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj në Instagram.

Ajo u shfaq tejet joshëse, teksa pozoi pranë detit e veshur me bikini dhe me një palë syze në fytyrë, Flaka tregoi linjat perfekte trupore.

Muaj më parë, Flakën e kemi parë si konkurrente në spektaklin “Fytyra juaj në dikë më ngjanë”, ku tregoi performancë të shkëlqyer gjatë të gjitha javëve

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment