Lajmi i fundit

ODEON/ Zërat e fuqishëm të grave në '7 Minuta', drama që bërtet për të drejtat e mohuara

Me vetulla super të holla dhe flokë të prerë: Kim Kardashian nuk njihet

Me vetulla super të holla dhe flokë të prerë: Kim Kardashian nuk njihet

08:45, 26/09/2023
A+ Aa A-

Nuk ka dyshim që Kim Kardashian ka eksperimenuar me modelin e flokëve përgjatë viteve, por look-un e fundit nuk e kishim menduar.

Kim u shfaq në kopertinën e fundit të CR Fashion Book me një pamje të pazakontë. Në foto, themeluesja e SKIMS duket me vetulla super të holla të frymëzuara me siguri nga vitet ’90.

Image

Kim pozon me asgjë tjetër se një kanotierë të bardhë të ndotur dhe syze të zeza.

Image

Flokët në stilin pixie e bëjnë edhe më dramatik ndryshimin.

Si gjithmonë, Kim di si të surprizojë!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco