Doja Cat ironizon familjen Kardashian për operacionet plastike

Doja Cat ironizon familjen Kardashian për operacionet plastike

10:47, 25/09/2023
A+ Aa A-

Mesa duket, Doja Cat ka nisur disa thumbime të njëanshme kundrejt familjes Kardashian për operacionet plastike.

Në këngën e saj "W-t Vagina”, ajo këndon: “Më thuaj pse kjo grua e vjetër po ecën sikur ka një shkop në b*thë/ Dhe një fytyrë të bukur, plasike, si Kardashian.”

Ndonëse disa njerëz në rrjete sociale e pëlqyen krahasimin e Doja Cat, të tjerë nuk qenë dakord me të.

Image

“Dua të them që Kardashian janë sinonimi i kirurgjisë estetike në kulturën pop. Është thjesht një referencë jo aq e thellë,” shkroi një fans në Reddit.

Një tjetër shtoi, "Unë mendoj se është më shumë një koment negativ." “Doja është gjithashtu ‘plastikë e gjallë’, prandaj nuk e kuptoj,” ironizoi një tjetër.

Kjo periudhë nuk qenka aspak paqësore për Doja-n.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco