Nisur nga Kylie Jenner: Ja disa ide fotosh wallpaper-i që mund t’i rikrijosh me personin e zemrës

Nisur nga Kylie Jenner: Ja disa ide fotosh wallpaper-i që mund t’i rikrijosh me personin e zemrës

15:17, 22/09/2023
A+ Aa A-

Një foto ku Kylie Jenner, e cila ishte në sfilatën e Prada-s në Javën e Modës në Milano, tregonte padashur (ose jo) wallpaper-in e telefonit të saj, ku shihej partneri i saj, Timothée Chalamet duke e puthur në faqe bëri dje xhiron e rrjetit.

Nisur nga kjo, u frymëzuam për t’ju sjellë ca ide cute që mund t’i rikrijosh me personin e zemrës.

Një foto cute që ju pëlqen

Image

Një premtim

Image

Një foto e kuruar dhe domethënëse

Image

Foto nga udhëtimi juaj i parë

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco