'La Casa de Papel'! Netflix tregon datën e premierës, ja ndryshimet e mëdha në film

'La Casa de Papel'! Netflix tregon datën e premierës, ja ndryshimet e mëdha në film

09:29, 22/09/2023
A+ Aa A-

“Netflix” më në fund ka zbuluar datën e publikimit për serialin spinoff “La Casa de Papel” (Money Heist), “Berlin”.

Në fillim të këtij viti, zbuloi se seriali  do të publikohej diku në dhjetor. Tani, Netflix më në fund ka zbuluar se do të ketë premierë më 29 dhjetor.

“Money Heist” u krijua nga Alex Pina dhe tregon historinë e grabitjeve përmes këndvështrimit të një prej grabitësve, Tokios, të luajtur nga Ursula Corbero.

Në të luajtën gjithashtu Álvaro Morte, Itziar Ituño, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Rodrigo de la Serna, Darko Peric, Najwa Nimri, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Fernando Cayo, Josendo Po. dhe Mario de la Rosa. Epo adhuruesit e Casa-s mezi po e presin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco