Lajmi i fundit

EMRAT- DETAJE/ Konflikti në Laknas, ja kush është autori dhe viktima

FOTO/ Benida Nishani tregon 'prapaskenat' e bashkëpunimit me artisten e njohur

FOTO/ Benida Nishani tregon 'prapaskenat' e bashkëpunimit me artisten e njohur

09:21, 22/09/2023
A+ Aa A-

Beniada Nishani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes te publiku shqiptar qëkur ishte pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Modelja ndiqet nga më shumë se 403 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Me raste ndodh një kombinim i të dyjave duke bërë që Beniada të vë në plan të parë bukurinë e saj. Kështu ka ndodhur gjatë të enjtes, kur ajo ka pozuar me një fustan dypjesësh, me taka të larta duke theksuar figurën e saj.

Image

Së fundmi, bukuroshja ka njoftuar se së shpejti do të vijë me një këngë të re, por është shprehur se nuk e ka në plan t’i hyjë seriozisht muzikës.

Ajo ka bërë të ditur se është fjala për një duet me këngëtaren e njohur, Arlinda Gjoni dhe se do të jetë një këngë që do ketë shumë energji, humor dhe që flet për dashurinë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco