'Nuk kam pasur kurrë të dashur', konkurrentja e 'Love island' bën deklaratën e papritur!

'Nuk kam pasur kurrë të dashur', konkurrentja e 'Love island' bën deklaratën e papritur!

08:52, 22/09/2023
A+ Aa A-

Ishullorët në “Love Island” po zbulojnë çdo ditë e më shumë nga vetja. Së fundmi ka qenë njëra prej vajzave që ka befasuar me deklaratën e saj. Artemis në një bisedë me Denisin tha se nuk ka pasur kurrë të dashur dhe se dëshiron një djalë me përvojë në krah.

“Fakti që nuk kam pasur asnjë të dashur, dua një djalë me eksperiencë. Besoj që kjo gjë do të më jepte mua siguri dhe do të mësoja më shumë nga djali që do të kem në krah”, u shpreh Artemis.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco