Aida Doçi tregon kur publikohet kënga e re

Aida Doçi tregon kur publikohet kënga e re

17:22, 21/09/2023
A+ Aa A-

Aida Doçi iu ka treguar adhuruesve të saj se kur do të publikohet projekti i saj i ri muzikor.

Ajo bëri një postim në rrjete sociale dhe zbuloi se kënga me titull ‘Ku je’ publikohet nesër me fillim të orës 18:00.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco