FOTO/ Rastet kur të famshmit sollën një trend të ri mode

FOTO/ Rastet kur të famshmit sollën një trend të ri mode

16:23, 21/09/2023
A+ Aa A-

Siç tashmë edhe e dimë, ne jemi viktimë e ciklit të modës. Ato tendenca të së shkuarës që i premtuam vetes se nuk do t’i vishnim më dhe të hequra nga dollapët tanë, gjithmonë e gjejnë rrugën e tyre për t’u rikthyer në pistat dhe rrugët e qytetit.

Dhe në shumicën e rasteve, të famshmit janë ata që i nxisin këto artikuj të modës së vjetër në një version të ri dhe më të ashpër.

Ne jemi në modën e riciklimit dhe kemi përgatitur një listë të tendencave të modës që po kthehen në duart e personazheve të famshëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco